کیف چرم صنعتی که جسد نوزادی در آن پیدا شد

کیف به عنوان یک ظرف انعطاف‌پذیر برای نگهداری وسایل ساخته شده تعریف می‌شود، و کیف یک کیسه سکه است که عموماً در یک کیف حمل می‌شود، اما انواع کیف‌ها و کیف‌های چرمی مانند کیف چرم صنعتی چیزهای بیشتری وجود دارد.

کلمه “tote” در تعریف اصلی خود به معنای “حمل کردن” است. و این همان کاری است که آنها بهترین کار را انجام می دهند! همچنین به عنوان “خریدار” شناخته می شود، کیسه های خرید چند بار استفاده مجدد هستند.

Tote یک کیف بزرگ با یک محفظه و دو دسته یا بند است. می‌تواند روباز داشته باشد یا با زیپ بسته شود و گاهی اوقات یک گیره مغناطیسی نیز برای جلوگیری از افتادن وسایل دارند.

این یک کیف بسیار محبوب برای ساخت چرم است زیرا الگوی ساده ای دارد و کاربران آن را به دلیل تطبیق پذیری آن دوست دارند.

این کیف اغلب از چرم بسیار ضخیم و بادوام Veg Tanned ساخته می‌شود و صنعتگران چرم از حکاکی نقوش سوارکاری در این سبک برای تأکید بر منشأ طراحی لذت می‌برند.

این مفهوم کیسه زینی به طور مشابه برای استفاده در موتورسیکلت ها برای ذخیره اقلام کوچک در هنگام سفر اقتباس شده است.

کیف باگت: این یک کیف باگت چرم قهوه ای با لوازم جانبی و کفش است.

کیسه باگت به طور توصیفی از نان فرانسوی نامگذاری شده است، زیرا شبیه به همان شکل است. این یک کیف بلند و باریک است که یا روی شانه پوشیده می شود یا به راحتی در دست شما حمل می شود زیرا بند آن معمولاً نسبتاً کوتاه است.

این سبک در اواخر دهه 1990 و اوایل دهه 2000 زمانی که فندی باگت در کنار سارا جسیکا پارکر در مجموعه تلویزیونی Sex and the City به نمایش درآمد به شهرت رسید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.