لباس‌ها معمولاً از پارچه‌های بافتنی تولید می شوند

یک کت و شلوار بدن را مانند یک کتانی با باز شدن محکم زیر پاها در نظر بگیرید و در مسیر درستی هستید! لباس دخترانه زنانه شیک مجلسی ارزان مد روز بدن معمولاً از پارچه‌های بافتنی با رنگ پوست ساخته می‌شوند تا هنگام پوشیدن لباس‌های کوتاه، کمی تواضع نشان دهند.

سینه بند
زنان برای حمایت از نیم تنه از سوتین استفاده می کنند. آنها در سبک های مختلف، با برش ها، شکل ها و سطوح مختلف پشتیبانی نیز می آیند.

نیم تنه
نیم تنه یک لباس بالاتنه است که به تنه نزدیک می شود و بند روی شانه ها دارد. شلوار مازراتی مشکی معمولاً در نیم تنه استخوان بندی وجود ندارد، اما از بخش های زیادی مانند کرست تشکیل شده است.

معروف‌ترین و ساده‌ترین نیم تنه همانی است که جان پل گوتیه برای مدونا ساخته است!

کافتان
کافتان (همچنین با نام کافتان نوشته می شود) یک لباس گشاد است که در دهه 1950 توسط کریستین دیور محبوب شد. به طور سنتی در قسمت جلو باز بود، اگرچه در دهه 2000 اغلب آنها را به عنوان یک لباس کششی ساده یا پوشش به صورت بسته ایجاد می کردند.

لباس

Kaftan – عکس مالکوم تام
ژاکت کش باف پشمی
همه ما ژاکت‌های کشباف بافتنی توسط مادربزرگ‌هایمان پوشیده‌ایم، درست است؟ ژاکت کش باف پشمی مانند پلیور از پارچه های بافتنی ساخته می شود و دارای دهانه جلویی است. آنها می توانند زیپ شوند، اما باز شدن دکمه محبوب تر است.

آنها در دهه 1920 توسط Chanel به عنوان بخشی از ست های دو و سه تکه با دامن معروف شدند.

شنل
شنل به عنوان یک روپوش پوشیده می شود که می تواند فقط قسمت بالایی بدن را بپوشاند یا طول کاپشن خلبانی اصل امریکا آن بیشتر به ران ها، زانوها یا حتی مچ پا برسد.

آنها معمولاً شکاف‌هایی در جلو دارند تا بازوها در صورت لزوم از آن خارج شوند.

کت
کت شبیه کت است، اما طول آن بیشتر است و برای هوای سردتر طراحی شده است. آنها بیشتر یک لباس زمستانی هستند و می توانند از پارچه های سنگین مانند پشم تهیه شوند و قبل از اضافه شدن آستر، برای گرمای بیشتر، آستر به آن اضافه شود.

کرست
از قدیم کرست‌ها را زیر لباس‌هایی مانند لباس می‌پوشیدند و آن‌ها را خیلی محکم می‌بستند تا کمر را به هم بچسبانند تا تا حد امکان کوچک باشد.

از سال 1987 که ویوین وست‌وود کرست‌ها را به مجموعه‌اش اضافه کرد، دیگر طراحان مبل راحتی 8 نفره مد نیز از این کار پیروی کردند و کرست‌ها در حال حاضر یک نوع لباس به‌خوبی مورد استفاده در لباس‌ها و به‌عنوان تکه‌های جداگانه هستند!

 

 • منابع:
  1. Types Of Clothes: A Guide To Clothing Types
 • تبلیغات: 
  1. روش تکثیر بذر درخت بادام هندی
  2. طراحی ایزوگام های شیب دار معروف و مدرن
  3. هویج برای درمان سرطان مفید است
  4. کتابهای قوانین علمی ثروتمند شدن را بخوانید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.